Заради нејзиното деколте социјалните мрежи експлодирале: Членката на жирито на британското шоу БРУТАЛНО НАВРЕДУВАНА!

Членот на жирито на британската емисија “Јас имам талент”, Аманда Холден (47) жестоко е прозивана на социјалните мрежи заради фустанот кој го облекла.

Наишла на осуди на социјалните мрежи поради предлабокото деколте со кое се појавила на финалната емисија.

Имено, Аманда во финалето се појавила во фустан чие деколте се спушта до папокот, поради што и се замерило.

“Аманда Холден, дали си ти порно ѕвезда? Ако не си, зашто ги покажуваш малите гради… Жал ми е за твоите деца, мајка им се облекува како ку*ва” – пишува во еден од коментарите на Твитер.

Други истакнале дека фустанот е тотално непримерен за семејна програма, односно дека “деца и тинејџери не би требало да гледаат разголени гради”.

Leave a comment

error: Content is protected !!