Времето не и може ништо: 53-годишната актерка објавила видео во кое градите ги ставила во прв план

Актерката Елизабет Харли има 53 години, а никој не би го кажал тоа судејќи по нејзината линија.

Таа на Инстаграм објавила снимка која многу брзо собрала 305.000 лајкови на Инстаграм, а во прв план се нејзините бујни гради.

 

Always a good party when u leave barefoot ???

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

//www.instagram.com/embed.js

Елизабет дефинитивно не ги оставила мажите рамнодушни, а ставила и интересен опис покрај снимката.

“Забавата е секогаш добра кога одите боси”, напишала атрактивната актерка.

Leave a comment

error: Content is protected !!