Тело од милион долари: И го украде момчето на Памела Андерсон, а сега позира во минијатурно бикини

Атрактивната актерка и модел Мелиса Ризо топлите денови ги поминува на море, а кога се соблекла во костим за капење сите очи биле веперени во неа.

Мелиса направила тетоважа за која многумина не знаеле дека постои, а кога се соблекла во костимот за капење таа била и повеќе од очигледна.

Ризо сосема се опушти на плажа, а фотографиите сведочат дека за време на летото, телото го довела до совршенство.

АКтерката со насмевка позирала за фоторепортерите. Атрактивната глумица е многу популарна на социјалните мрежи каде што постојано ги известува фановите за детали од приватниот живот.

Се шпекулира дека францускиот фудбалер Адил Рами, кој беше во врска со Памела Андерсон ја оставил Андерсон за да биде во врска со атрактивната Мелиса Ризо.

Leave a comment

error: Content is protected !!