Старлетата го “потресе” фудбалскиот свет: “Спиев со фудбалери на Барселона и Реал Мадрид”

Белен Рока неодамна направи интервју за шпанските медиуми така што успеа да подигне прашина во светот на фудбалот откако призна дека спиела со неколку познати фудбалери.

Белен Рока предизвика голем скандал во Шпанија откако во едно интервју отворено призна дека спиела со неколку фудбалери. Иако никој не беше именуван, старлетата открила во кои фудбалски клубови играат нејзините љубовници.

“Имам спиено со фудбалери од Севиља, Реал Мадрид и Барселона. Тие се млади и убави и можат да ме одведат на одмор. Тогаш зошто да не ги сакам? Покрај тоа, имаат голема самодоверба, а за време на сексот обожуваат да се гледаат во огледало”, рекла Бен и додала дека е фан на садо мазо игрите, нешто кое го имала пробано и со фудбалерите.

 

 

Leave a comment

error: Content is protected !!