Сопственичката на најдобриот задник на Бразил се фотографирала сосема гола

Сузи Кортез, поранешна Мис Бум Бум и огнена навивачка на Берселона, која ја нарекуваат жена со најдобар задник во Бразил, на својот профил на Инстаграм се пофалила со неколку насловни страни на кои позирала сосема гола.

Сузи со фотографиите развеселила илјадници свои фанови, а нејзиниот огромен задник и градите ја разбудиле имагинацијата и нејзината популарност ја довеле на ново ниво.

Згодната Бразилка на Инстаграм ја следат 1,6 милиони луѓе, а ја обожуваат и уредниците на сите машки списанија.

Leave a comment

error: Content is protected !!