Северина по гаќички го најави својот нов спот

Северина, после гласните за разводот, одлучила да ги извести своите фанови деа нејзиниот нов албум доцни и дека ќе излезе на почетокот на февруари.

Пејачката сепак одлучила да објави уште една песна во новиот албум, а судејќи по фотографиите на Инстаграм, спотот ќе биде многу провокативен.

Северина на Инстаграм објавила неколку фотографии, со кои го најавила спотот за песната „Имаш право“. 46-годишната пејачка покажа дека и понатаму изгледа одлично особено на фотографиите на кои позира по гаќички.

Новиот спот на Северина треба да излезе во понеделник.

Leave a comment

error: Content is protected !!