Се појавиле нови фотографии од голата пејачка: Северина повторно во центарот порно скандал

Пејачката Северина Којиќ повторно се нашла во центар на скандал, како пред неколку месеци кога протекле фотографии на кои е гола во хотелска соба. Овој пат станува збор за серија нови фотографии на кои, како што тврдат српските медиуми, е разголена.

Новите фотографии кои ја шокирале јавноста, можете да ги погледнете на овој линк. На тие фотографии Северина е гола во хотелска соба и и се гледаат голите гради, нозете и телото.

Потсетуваме, Северина Којиќ трет пат се нашла во центар на порно скандал со оглед на тоа дека пред неколку недели на истиот сајт се појавиле сет фотографии. Тогаш нејзиниот менаџер Томица Петровиќ рекол дека се е наместено.

“Сето ова се случува откако Северина повторно победи во судските постапки. Ваквата одмазда од поранешниот партнер, местенки и убид за дискредитација не се ништо ново. Се поставува прашањето каде се тука границите и со кои уште средства ќе се служи. Преземени се сите правни работи за заштита на правата на Северина”, рекол Томислав Петровиќ, менаџерот на пејачката.

Инаку, Северина Којиќ прв пат се нашла во центар на порно афера уште во време кога излегол порно филм од јахта во која покрај неа главен актер бил Милан Лучиќ, кој во тоа време бил оженет и со сопругата чекал трето дете.

Leave a comment

error: Content is protected !!