Пожешка од ова не може! Голата Иги го запали интернетот

Познатата пејачка Иги Азалеа редовно ги воодушевува фановите со секси фотографии, а со последните во низата отишла и чекор понатаму.

Пејачката на фотографиите е потпрена на ѕид и украсен со скејтборди, а на себе има малку облека, доволно за максимално да ја нагласи својата совршена фигура.

“Да ме сопрете мене е лов на вештерки”, напишала Иги покрај една од фотографиите.

Leave a comment

error: Content is protected !!