Поради неа сите ќе гледаат Евровизија:Оваа девојка ги полуде и мажите и жените

Преставничката на Кипар, Елени Фуеирира полека, но сигурно се искочи кон врвот на обложувалниците за победник на Евровизија.

Елени која е со албанско потекло, а живее во Грција, оваа година го преставува Кипар со песната „Fuego”. Се до првата проба беше аутсајдер, но работите драстично се сменија кога публиката го виде нејзиниот заводлив танц и модерен светски настап.

Сега сите мислат дека Кипар има најголема шанса за победа, а нејзиниот настап е најгледан на Јутјуб. Погледнете и вие зошто цел свет „збудале“ по оваа секси пејачка:

 

Leave a comment

error: Content is protected !!