Оваа прекрасна Италијанка може да му го уништи бракот на Роналдо

Кристијано Роналдо може да се пофали дека ги освоил срцата на многу убавици, а моментално е во врска со Џорџина Родригез.

Наводно, Роналдо и Џорџина моментално имаат проблеми во врската бидејќи славниот фудбалер на Јувентус сѐ почесто го поврзуваат и со други жени.

Италијанската манекенка Мануела Ферера неодамна се пофалила дека Роналдо ѝ испраќал пораки и дека нејзиниот број го добил од нивен заеднички пријател. Тој наводно пробувал да ја освои и наспроти тоа што е во врска со Родригез.

“Ми напиша дека сум убава, а потоа го продолживме разговорот”, се пофалила 34-годишната манекенка.

Leave a comment

error: Content is protected !!