Оваа девојка има две момчиња и тврди: Сексот во тројка е толку…

Али Џоунс од Јужна Африка живее со двајца поранешни партнери и тврди дека и двајцата подеднакво ги сака. Всушност, Али живее со поранешниот сопруг и момчето и тие тројца се во полигамна врска.

Тату артистката од Кејптаун била во брак со Демиен со кој има син, а откако се развеле, Али го запознала Мети Ручтон кој брзо ја освоил.

“Беше поинаку во споредба со Демиен. Се чувствував посебно и знаев дека тој е она што го барав. Ги обожуваше моите деца. Демиен се налути бидејќи брзо го преболев”, вели 29-годишната девојка која набрзо прекинала и со Мети откако сфатила дека сепак подеднакво ги сака и двајцата.

“Одлучив и двајцата да ги “пречкртам” и отпатував во Европа. Кога се вратив, сфатив дека тие двајца се зближиле, а и дека понатаму го сакам и едниот и другиот. Излеговме на пијалак, а тие ми предложија секс во тројка на кој се согласив. Тоа беше толку природно, како отсекогаш да било така”, вели Али и тврди дека во нивната врска не постои љубомора и дека се верни едни кон други.

“Иако ова се смета за полигамија, не се изневеруваме и не спиеме со други луѓе”, вели Џоунс и признава дека сите тројца имаат сексуален однос, но и дека таа спие и со секој партнер посебно.

Leave a comment

error: Content is protected !!