Огромните гради само што не излетале: Карлеуша објавила секси снимка во костим за капење

Познатата српска пејачка, Јелена Карлеуша, уште еднаш, по којзнае кој пат, покажала колку е секси.

Јелена Карлеуша неодамна наполнила 40 години и пука од сексапил. Популарната ЈК на социјалните мрежи се пофалила со својата линија, позирајќи во костим за капење, а до израз дошле нејзините бујни гради, кои само што не испаднале.

Големо внимание привлекла секси снимката која ја објавила.

“Чист фотошоп”, навела иронично популарната пејачка покрај снимката.

Pure photoshop ??? #slayingthemhaters

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Leave a comment

error: Content is protected !!