Лила руши рекорди – 6.000 лајкови за помалку од 2 часа!

Веројатно нема човек во Македонија кој не е свесен дека Лила е една од најубавите Македонки, па ако не и на самиот трон во таа категорија.

Судејќи по нејзиниот профил на Инстаграм, таа со своите фотографии ги полудува своите фанови, посебно машкиот дел од нив, на кои не им пречи да и стават лајк – а и зашто би им пречело, кога Лила едноставно – е Божица.

Ништо поразлично не било ни сега, односно со нејзината најнова објава на популарната социјална мрежа. Лила за помалку од два часа добила повеќе од 6.000 лајкови.

На најновата фотографија Лила е посекси од било кога. Таа носи раскопчано црвено сако, а под него – само градник. Шминката, како и секогаш, врвна.

Сепак, акцент на оваа фотографија популарната македонска водителка става на своето парче накит, кое одлично се вклопува во фотографијата, но го надополнува и сексапилот на секогаш прекрасната Лила.

Leave a comment

error: Content is protected !!