Лила на роденденот на Боки се појави со проѕирна тоалета и танга

На роденденската забава на Боки 13, гостинка била и водителката Лила, па за таа пригода таа решила да облече тоалета која многу малку препушта на фантазијата.

Со црниот проѕирен фустан со отворен грб, во комбинација со сандали со високи потпетици и впечатлив црвен кармин, Лила уште еднаш покажа дека е една од најатрактивните жени на македонската сцена.

Мора да и оддадеме почит за храброста во изборот на оваа модна комбинација.

Leave a comment

error: Content is protected !!