Лила ги полуде мажите: Познатата водителка се соблече на масажа

Лила Филиповска е една од најзгодните жени на македонската сцена, и секогаш изгледа средено и дотерано.

Водителката на „Се или нешто“, пред малите екрани секогаш изгледа провокативно и секогаш носи парчиња во најнова мода.

Таа води грижа и за својот изглед, па често посетува салони за убавина каде се разубавува и прави различни масажи.

Токму од едно такво место Лила сподели “стори” на Инстаграм, а на фотографијата може се види дека е целосно гола и дека ужива во масажата.

Leave a comment

error: Content is protected !!