Лејди Гага позира сосема гола

После фамозниот фустан од месо, Лејди Гага повеќе не може да ги шокира своите фанови, но сосема е сигурно дека сите ги изненади кога се соблече целосно гола, пред фотографот кој исто така го обожува Ким Кардашијан.

32 годишната пејачка се соблече и позираше пред фотографот Ели Расел Линец, а фотографиите ги објавиле и двајцата на Инстаграм. На една од нив Лејди Гага е сосема гола, додека на другите е во долна облека.

Фотографот Ели често соработува со Ким Кардашијан, старлетата која често објавува голи фотографии на Инстаграм. Од друга страна Лејди Гага наскоро заедно со Бредли Купер ќе се појави во новиот мјузикл “A Star Is Born”, римејк на оригиналот од 1937 година.

Leave a comment

error: Content is protected !!