Кендал повторно ве предизвикува, овој пат со разголените гради

Членката на кланот Кардашијан-Џенер сака да привлекува внимание и да се зборува за неа. Најпрво, пред неколку дена беше снимена како разменува нежности со 18-годишниот Анвар Хадид, а сега ги почести фановите со провокативната фотографијата која ја објави.

Провокативните фотографии не се новост за Кендал, а и како би биле кога нејзин најдобар пример се нејзините сестри, посебно Ким. Со последната фотографија што ја објави, Кендал отиде чекор понатаму.

Сепак, иако е сосема гола на фотографијата, таа брадавиците ги покрила со сликички “сладолед”.

Фановите дефинитивно полуделе кога ја виделе оваа фотографија, која се појави на нејзиното “стори” на Инстаграм.

Leave a comment

error: Content is protected !!