Јелена Карлеуша ги почести своите фанови: Српската пејачка како згодна сирена

Популарната Јелена Карлеуша повторно собра голем број на лајкови и коментари на Инстаграм, овој пат поради фотографија направена на одморот во Кина.

Нејзините фанови, како и секогаш, имале само позитивни коментари за изгледот и формата на атрактивната српска пејачка.

“Вистинска сирена”, “прекрасна си”, се само некои од коментарите кои ги добила Јелена на оваа фотографија, која за само 1 ден собра повеќе од 120.000 лајкови.

Leave a comment

error: Content is protected !!