Ја памтите по провокативниот спот на “Boys”, а еве како изгледа денес оваа 51-годишна секс-бомба

Италијанската пејачка и во шестата деценија е вистинска секс-бомба.

Италијанската пејачка Сабрина Салерно, која го полудела мажите со хитот “Boys” кон крајот на 80-тите години од минатиот век, повторно ја израдувала машката популација. Имено, оваа секс-бомба го снимила можеби и најжешкиот едиторијал во својата кариера.

Сабрина позирала во бела мокра кошула, а во прв план биле нејзините големи голи гради.

Доаѓале голем број на лајкови и коментари, кои во главно биле позитивни.

“Прекрасна си”, и напишал еден фан на Сабрина под видеото.

Инаку, Сабрина често сака да се фотографира во костими за капење, а во својата шеста деценија од животот има тело какво што секоја жена би посакала.

Leave a comment

error: Content is protected !!