Им беше омилена порно актерка на мажите, а потоа ја зголеми својата тежина! Како денес изгледа Џена Џејмисон

Најпознатата порно глумица водела битка со килограмите, а својот изглед конечно го доведе во посакуваната форма, па се пофали на социјалните мрежи.

Џена Џејмисон (44) била “жена од соништата” за посилниот пол, а откако се породи имала проблеми со килажата па драстично се здебелила. Сега “порно дивата” ја покажа својата промена и им даде совет на своите следбеници на Инстаграм.

За само 8 месеци Џена ослабела 37 килограми, а открила дека имала 91 килограм на 23 април оваа година.

“Опседната сум кога ќе ги видам моите здрави навики во акција. На првата фотографија имав 91 килограм, на втората 57 килограми, а на третата 54 килограми. Како што гледате на третата мојата кожа започнува да се затегнува по малку”, напиша Џена на Инстаграм.

Leave a comment

error: Content is protected !!