И попушти фустанот, па ги покажа голите гради пред цела публика

Раперката Ники Минаж на фестивалот “Made in America” во Филаделфија имала толку енергичен настап, што нејзиниот фустан не можел да издржи.

Додека танцувала, од минијатурниот фустан со длабоко деколте ѝ испаднале градите. Ники носела и шарена перика која ѝ паѓала на градите па кога ја потргнала косата, брадавиците се покажале.

Кога пејачката сфатила што се случува, со рацете веднаш ги прекри градите и продолжи со настапот.

Leave a comment

error: Content is protected !!