Го полуде цело Мексико: Британката повторно провоцира со своите големи гради

“Вистинска среќа е ден поминат на плажа”, напишала британската манекенка и старлета Деми Роуз.

Таа студените зимски денови одлучила да ги замени со високите температури во градот Тулум, Мексико. Деми мамела погледи на плажата со своето минијатурно бикини, а потоа отишла еден чекор понатаму.

“Тука си проаѓам како никогаш во животот, ти благодарам драг мој што си тука со мене”, напишала Роуз под фотографијата на која топлес се сонча. Нејзиното момче професионално го фотографирал и снимал секој нејзин чекор.

“Благословена си што изгледаш волку добро. Би те бакнал и би те одвел пред олтар”, искоментирал еден од нејзините обожаватели.

Деми многупати изјавила дека нема проблем со голотијата.

“Горда сум на своето тело и не ме интересираат мислењата на другите. Нормално е дека ќе го истакнувам во овие години. Единствена маана ми е што обожувам да јадам путер од кикирики”.

Старлетата на социјалните мрежи ја следат над осум милиони обожаватели, а многу мажи тврдат дека нејзиното деколте е најдобро на светот. Роуз минатото лето одлучича да се занимава со музика и станала диџејка.

Leave a comment

error: Content is protected !!