Ги запалила социјалните мрежи: Познатата манекенка покажала како изгледаат градите на доилките

Познатата манекенка Криси Тајген, откако по втор пат стана мајка, не престанува да се шегува на своја сметка.

Криси неодамна го родила својот син Мајлс и речиси секојдневно со обожавателите ги споделува сите магии на мајчинството и животот по пораѓањето.

 

Сега без воопшто срам покажала како изгледаат градите на мајка која дои.

Нејзините постови се без влакна на јазикот, а последниот предизвикал бурни реакции на социјалните мрежи.

“Погледнете ги вените кои му се преплетуваат по градите полни со млеко. Што е ова?”, прашала Криси во снимката која ја објавила.

Непосредно пред тоа, само четири дена по породувањето, објавила фотографија од себе во еднократни, мрежести гаќички и гордо го покажала тоа што останало од нејзиниот стомак.

Leave a comment

error: Content is protected !!