Фотографија од 10 милиони лајкови: Селена Гомез ги покажала огромните гради, сите мислат дека ставила силикони

Пејачката на Инстаграм објавила фотографија за која зборува целиот интернет.

Селена Гомез, популарната пејачка и најследената славна личност на Инстаграм, објавила нова фотографија која привлекла внимание.

Поранешната девојка на Џастин Бибер позирала во топ, а до израз дошле нејзините огромни гради.

Фотографијата за еден ден има нешто помалку од 10 милиони лајкови, а многумина се убедени дека славната пејачка вградила силикони.

Leave a comment

error: Content is protected !!