Connect with us

Repriza.mk

Емили ја покажала новата фризура, а сите коментирале за нејзините гради

Магазин

Емили ја покажала новата фризура, а сите коментирале за нејзините гради

Емили Ратајковски своите 17,7 милиони фанови на Инстаграм ги почестила со две фотографии на кои плени со сексапил.

Емили воопшто не е срамежлива кога станува збор за покажување на нејзините секси атрибути, а и зошто би била кога има што да покаже.

View this post on Instagram

Honestly, just love a bang

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

26-годишната манекенка моментално ужива во Париз, каде отпатувала службено, а од таму на вистински начин ги почестила своите верни фанови на Инстаграм.

На една од фотографиите во прв план ги ставила разголените гради, додека покрај провокативната тоалета на себе имала и капут, а витките нозе одвај и биле откриени. Меѓутоа, на следната фотографија, го надоместила пропуштеното.

View this post on Instagram

EmRata x BurRata

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Исто така, Емили ја претставила и својата нова фризура, со оглед на тоа дека сега има шишки кои одлично и стојат.

View this post on Instagram

Am I French yet?

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Leave a comment

More in Магазин

To Top
error: Content is protected !!