Елена Велевска побегнала во Грција да си ги среди мислите

Македонската пејачка, Елена Велевска започнала бракоразводна парница и потврдила дека се разведува од сопругот Марјан.

Поради сите приказни кои се појавија во медиумите, таа со децата решила да отиде на одмор.

Елена веќе неколку дена е во Грција, каде решила да се одмори и да си ги среди мислите по сè што ѝ се случувало минатата недела.

Нејзините блиски велат „реши да избега од Охрид поради целата врева што ја следеше изминатиов период“.

Потсетуваме, Елена ед неколку дена објави дека не можела да го издржи семејното насилство, а некои фанови коментираа дека таа била виновна за разводот, поради провокативните фотографии кои ги објавувала на социјалните мрежи.

 

Leave a comment

error: Content is protected !!