Цеца покажа со што располага

Српската пејачка објавила провокативна фотографија во бикини и ги оставила без зборови свои фанови.

Популарната Цеца моментално ужива во својот годишен одмор на Кипар.

Пејачката ужива на добро заслужено одмор, а тропските температури ги користи за пливање и сончање.

Фановите ги “почасти“ со сцена во зелени минијатурни бикини, покажувајќи колку е убава, по што следеа бројни комплименти.

Leave a comment

error: Content is protected !!