Шекеринска: Ќе ја тужам ” Република” за лагите, целта е да се одложат постапките против криминалот

Вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска на својот Фејсбук профил објави дека ќе покрене тужба против порталот „Република“ за,

Прочитај Повеќе

Алберт воопшто не е “слатко маче”, но има огромен број на фанови на Инстаграм

Доколку сте љубител на животни, тогаш сигурно на социјалните мрежи следите некои од попопуларните профили кои сопствениците им ги направиле

Прочитај Повеќе

Го оставила сопругата бидејќи имал 200 килограми, а денес девојките се вртат по него

38-годишниот Стивен Ринго, софтверски инженер, ја започнал својата битка против вишокот килограми, бидејќи истите му го уништиле бракот. Тој едноставно

Прочитај Повеќе
error: Content is protected !!