Ја намамиле во хотел поради интервју, а потоа со часови ја силувале

Сестрата на славната Натали Вуд откри досега непознати детали за животот на трагично починатата актерка. Поминаа повеќе од 30 години

Прочитај Повеќе

Четири супер интересни факти за „Симпсонови“ кои не сме ги знаеле

Еден од продуцентите на Симпсонови, Мајк Рис ги откри одговорите на некои од најголемите мистерии на најдолговечната цртана серија на

Прочитај Повеќе

Неуништливиот Чак Норис: Еве колку треба да платите за да се сликате со филмскиот херој!

Фестивалот Супернова Коми Кон овој викенд донесе бројни холивудски ѕвезди во Сиднеј, Австралија. Секој кој сакал да се слика со

Прочитај Повеќе

Бесплатно отворено кино во Парк: На репертоар најдобриот македонски филм „Исцелител“

Во организација на МКЦ и Кино Милениум, скопјани ќе имаат можност да уживаат во отворено летно кино во Градски Парк,

Прочитај Повеќе

Шпанци ќе го тужат „Нетфликс“- Хрватска преставена како Ибица (видео)

Владата на шпанскиот остров Ибица би можела да ја тужи американската компанија „Нетфликс“ откако се појави трејлер за филм снимен

Прочитај Повеќе

Го гледавме во српски и хрватски серии, а сега овој актер е мегапопуларен во Холивуд- Запознајте ја ѕвездата на „Deadpool 2″

Доколку сте го гледале филмот „Deadpool”, сигурно во очи ви паднал и симпатичниот лик Колосос, кој е најомилен веднаш после

Прочитај Повеќе
error: Content is protected !!