Провокативно и во петтата деценија: Хајди Клум критикувана од фановите поради разголената фотографија

46-годишната Хајди Клум објавила фотографија од летувањето во Италија, а бидејќи се фотографирала топлес, таа ризикува да биде блокирана од

Прочитај Повеќе

Бразилската убавица позира со рози, а фановите ги интересира само едно – Дали е гола?

Емир Ујар е турски бизнисмен, потпретседател на мултимилионерска компанија, а во своја сопственост има неколку фирми кои се занимаваат со

Прочитај Повеќе

На кого е згодна пејачката: Вера Ора постојано објавува заводливи фотографии во костим за капење

Госпоѓа Вера Ора моментално летува на црногорското приморје, поточно на Ада Бојана, откаде на својот профил на Инстаграм редовно објавува

Прочитај Повеќе

Криза на средни години? Купувачите на “muscle car” моделите се постари од 50 години

Иако можеби сте помислиле дека за автомобили како што “Dodge Challenger”, “Ford Mustang” или “Chevrolet Camaro” во главно се заинтересирани

Прочитај Повеќе
error: Content is protected !!