Англиската старлета ви дава празничен попуст: Можете да гледате во нејзината спална соба цел месец – за само 200 денари

Џермејн Пенант некогаш бил талентиран фудбалер на Арсенал, но во сениорската кариера никогаш не го направил тоа што се очекувало од него. Не ни дебитирал за англиската сениорска репрезентација, а од првите фудбалски чекори во Нотс Каунти променил 15-тина англиски клубови. Пред крајот на кариерата играл во Индија и во Сингапур.

Надвор од терените често имал проблеми со алкохолот, во пијана состојба направил неколку сообраќајки, а тоа објаснува и зошто на теренот никогаш не станал тоа што можел. А освен на теренот и зад воланот, во “акција” светот можел да го види и во кревет.

Заслужна за тоа е неговата сопруга Алис Гудвин, 32-годишна манекенка која последните години работи како кам-девојка, и за десет долари месечно на заинтересираните им нуди поглед на својата спална соба. Пред неколку месеци на интернет се проширила снимка од неа и Џермејн снимена баш пред таа камера.

Алис заработува одлично од перверзните мажи, но во овој празничен период и таа се одлучила на своја верзија од “црн петок”, па цената од 9,99 ја спуштила на само 3,90 долари.

Инаку, Лаис пред врската со Пенант се гледала со Кристијано Роналдо, додека Португалецот играл за Манчестер Јунајтед. Така, гледајќи од таа перспектива, за само 200 денари можете цел месец да го гледате тоа што некогаш било резервирано само за очите на еден од најдобрите фудбалери на светот.

Leave a comment

error: Content is protected !!