Ана Курникова го запали Инстаграм: Погледнете како изгледа во бикини

Поранешната тенисерка и партнерка на пејачот Енрике Иглесиас, Ана Курникова, се пофалила со одличната линија на социјалните мрежи.

Ана објавила кратко видео во кое игра на маса во костим капење и потпетици. Комплименти на сметка на нејзиниот изглед константно доаѓаат.

Многумина се прашувале како Ана успеала да изгледа толку добро, со оглед на тоа дека пред една година на свет ги донела близнаците Луси и Николас.

Инаку, фановите често и замеруваат за слабиот изглед, но поранешната руска тенисерка истакнува дека вежба пилатес и јога, па причината за нејзината линија сигурно не е нездравиот начин на живот.

Leave a comment

error: Content is protected !!