Сопругата на фудбалерот за еротското шоу наплаќа по 9,99 долари месечно

Алис Гудвин, сопругата на поранешниот фудбалер на Ливерпул, Џермејн Пенант, направила своја веб страна на која фановите плаќаат 9,99 долари месечно, за да добијат пристап до нејзината спална соба.

Алис веќе долго време се занимава со таа работа, а пред неколку месеци избил голем скандал на Островот, кога на една од снимките се нашол и нејзиниот сопруг.

Пенант имал добра кариера во Арсенал, Ливерпул и Бирмингем, но бил проблематичен. Своевремено се “запишал во историјата” како прв играч во Премиер Лигата кој на терен излегол со мерач за алкохол во крвта, по еден судир кој го предизвикал пијан. Моментално игра во полупрофесионалниот клуб Билерикеј таун.

Leave a comment

error: Content is protected !!